507330551
Facebook
Twitter
LinkedIn

Jak nadać dostęp partnerom do Menedżera Firmy Facebook Ads?

O czym należy pamiętać chcąc nadać dostęp partnerowi do Menedżera firmy w Meta? Przede wszystkim, dostęp mogą nadawać jedynie administratorzy w obrębie danego Menedżera firmy w Meta. Po dodaniu partnera do konta firmowego, dodany partner będzie mógł zobaczyć udostępnione przez Ciebie zasoby firmowe na swoich kontach firmowych.
Jak nadać dostęp partnerom do Menedżera Firmy Facebook Ads?

Zapamiętaj!

 • Aby dodać nowego partnera do konta firmowego, musisz mieć do niego pełen dostęp. W innym przypadku niestety, ale nie uda Ci się dodać nowego partnera do konta firmowego na Facebooku.
 • Dodawany partner musi mieć założone konta partnera z przypisanym ID na Facebooku. Jeżeli dodawany partner nie ma takiego konta, to musi je założyć zgodnie z poniższą instrukcją.
 • Nie nadawaj dostępu do swojego Menedżera firmy Facebookowi ani Meta. Warto pamiętać, że firma ta nigdy nie prosi Cię o dostęp do swojego konta, gdyż sama już je posiada.
 • Włącz uwierzytelnianie dwuskładnikowe. Jak to mówią “przezorny zawsze ubezpieczony”
 • Znajdź swój identyfikator do Menedżera firmy. Znajdziesz go zgodnie z tą instrukcją.

Jak nadać partnerowi dostęp do Menedżera Firmy Facebook i zasobów firmowych?

 1. Przejdź na tę stronę.
 2. Naciśnij sekcję UŻYTKOWNICY
 3. Naciśnij przycisk PARTNERZY
 4. Kliknij przycisk DODAJ
 5. Wybierz opcję Przyznaj partnerowi dostęp do swoich zasobów
 6. Wprowadź ID partnera.
 7. Przejdź DALEJ
 8. Przydziel odpowiednie zasoby i zadania, jakie dany partner może wykorzystywać w swojej pracy w Twoim menedżerze firmy.
 9. Na koniec naciśnij przycisk ZAPISZ ZMIANY

Interesują Cię moje treści?

Zapisz się na mój newsletter, z którego dowiesz się więcej na temat digital marketingu, analityki internetowej i analizy danych!