507330551

Odbierz darmową wycenę na swoje działania!

Wypełnij formularz obok, wybierz interesujące Cię usługi, uzupełnij dane osobowe i zamów darmową wycenę! Po przesłaniu formularza otrzymasz ode mnie harmonogram z propozycjami terminów na 30-minutowe spotkania

Wypełnij formularz i odbierz wycenę

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA, obowiązują Polityka prywatności Google i Warunki korzystania z usługi.

Twoje dane są bezpieczne Więcej o ochronie danych osobowych

Działanie w oparciu o dane

Każda decyzja zostaje podejmowane przeze w oparciu o dane. Przedstawiam Ci sprawę wprost, gdzie są nasze bolączki, bez zbędnego słodzenia.

Sprawna komunikacja

Odpowiadam na maile tak często, jak tylko to możliwe. W czasie współpracy umawiamy się na komunikację mailową.

Indywidualne podejście

Od początku współpracy wspólnie wyznaczamy cele i kluczowe wskaźniki efektywności na podstawie, których będziemy działać.

Konkurencyjne ceny

Wszystkie oferowane przeze mnie usługi są w rozsądnej cenie dopasowanej do Twoich potrzeb i możliwości.

Miesięczne raporty

Po każdym miesiącu współpracy dostaniesz raport z podsumowaneim prowadzonych działań oraz planami na kolejny okres.

Krótki okres wypowiedzenia

Rozumiem, że współpraca może wyjść róznie, dlatego też nie ograniczam Twoich decyzji i podpisujemy umowę z krótkim okresem wypowiedzenia.

Moje doświadczenie w liczbach

lata doświadczenia
0 +
biznesów, którym pomogłem
0 +
przedłużanych umów
0 %
przeanalizowanych danych
0 PB+
budżet przeznaczany na kampanie
0 tys.+

Niektóre z moich współprac:

Sprawdź opinie na temat współpracy:

Mariusz Grabowski
Mariusz GrabowskiPrezes zarządu Lampomat.pl
Czytaj więcej
Jestem niezwykle zadowolony ze współpracy z Arkiem w kwestii reklam Google Ads dla mojego sklepu internetowego Lampomat.pl. Dzięki jego wsparciu, nasze reklamy osiągnęły znaczący wzrost skuteczności, co przełożyło się na zauważalny wzrost ruchu na stronie oraz zwiększone konwersje.
Aleksandra Brzozowska
Aleksandra BrzozowskaGeneral Manager Marketerhub.com
Czytaj więcej
Bardzo polecam Arkadiusza jako eksperta z zakresu reklam Meta Ads. W krótkim czasie została opracowana strategia, która pozwoliła nam w kilka miesięcy zwiększyć dochód w sklepie ponad 3-krotnie. Bardzo dobry kontakt i cierpliwość w odpowiadaniu na ciągłe pytania i wątpliwości
Marcin Taciak
Marcin TaciakWłaściciel Best-Granit
Czytaj więcej
Gorąco zachęcam do współpracy z Arkiem w zakresie marketingu oraz analityki internetowej. Jego umiejętność tworzenia skutecznych kampanii reklamowych przyniosła mojemu biznesowi znaczący wzrost widoczności online oraz zwiększenie liczby zapytań od potencjalnych klientów. Arek nie tylko doskonale zna się na Google Ads, ale także potrafi dostosować strategię do specyfiki branży kamieniarskiej. Zdecydowanie polecam jego usługi każdemu, kto pragnie skutecznie promować swoją działalność w sieci.
Agnieszka Mazur
Agnieszka MazurWłaścicielka materio.com.pl
Czytaj więcej
Absolutnie polecam współpracę z Arkiem w kwestii reklam na platformach Google i Facebook. Jego umiejętność tworzenia kampanii reklamowych, które skutecznie oddają charakter moich projektów wnętrz, była nieoceniona. Dzięki Arkowi udało mi się dotrzeć do szerszej grupy zainteresowanych klientów, co zaowocowało zwiększeniem liczby zleceń.
Nikola Ściepko
Nikola Ściepkos4h.pl
Czytaj więcej
Miałam przyjemność skorzystać z konsultacji Google Ads i jestem bardzo zadowolona! Pan Arek był bardzo profesjonalny, kompetentny i cierpliwy. Wszystkie moje pytania zostały dokładnie wyjaśnione, a strategie, które mi zaproponowano, pozytywnie wpłynęły na wyniki moich kampanii. Dzięki tej konsultacji moje reklamy są bardziej skuteczne, a koszty za kliknięcie znacznie niższe. Zdecydowanie polecam tę usługę każdemu, kto chce zwiększyć efektywność swoich kampanii Google Ads!
Poprzedni
Następny

Interesują Cię moje treści?

Zapisz się na mój newsletter, z którego dowiesz się więcej na temat digital marketingu, analityki internetowej i analizy danych!